Діяльність

GAI Group пропонує послуги компаніям, асоціаціям та іншим організаціям у наступних напрямках:

  • Міжнародне торгове право та механізми захисту в міжнародній торгівлі
  • Законодавство та процедури СОТ
  • Міжнародні торгові спори
  • Торгова політика та торгові угоди
  • Торгові переговори
  • Митні режими та процедури
  • Антимонопольні розслідування

Серед багатьох розслідувань, в яких брали участь співробітники компанії, більшість розслідувань припадає на ринки РФ та Митного Союзу / Євразійського Економічного Союзу, країни ЄС та внутрішній ринок України.

Більшість розслідувань, ініційованих від імені наших клієнтів на внутрішніх ринках, було завершено із застосуванням захисного мита / цінових зобов’язань щодо іноземних виробників. Переважна більшість розслідувань на зовнішніх ринках, в яких наша компанія представляла інтереси клієнтів, було завершено з мінімально можливими рівнями захисних заходів або взагалі без застосування таких заходів.

Клієнти GAI Group - це лідери в металургійній, хімічній, сільськогосподарській та машинобудівній галузях. Серед них найбільший виробник трубної продукції в Східній Європі, транснаціональна металургійна компанія, провідний виробник феросплавів в Україні та інші.

Наші експерти мають досвід підготовки міждержавних договорів / угод. Зокрема, вони зробили свій внесок у підготовку “Договору про зону вільної торгівлі (СНД)“ та 42 інших двосторонніх та багатосторонніх угод і меморандумів. Експерти GAI Group брали участь в розробці та укладанні угод між індивідуальним виробником та іноземним органом державного управління (цінові та кількісні зобов’язання по доступу на ринок).

З метою диверсифікації діяльності в 2014 році було відкрито компанію в Бельгії – GAI Group SPRL, діяльність якої спрямована на європейський ринок, як важливе поле для розвитку торговельних ініціатив та вирішення торгових спорів, а також сприятиме поліпшенню доступу українських виробників на європейські ринки.