Торгові переговори

Переговори є невід’ємною складовою процедури вирішення торговельних суперечок, які включають проведення антидемпінгових, спеціальних та компенсаційних розслідувань, а також подолання технічних і регуляторних бар’єрів.

Вирішення торговельних суперечок на користь суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності можна здійснювати як в рамках умов і правил СОТ (на багатосторонньому рівні), так і на рівні двосторонніх переговорів, що стосуються конкретних антидемпінгових, спеціальних та компенсаційних розслідувань, а також інших проблемних питань, що ускладнюють доступ на зовнішні ринки.

Кожна торговельна суперечка, в якій представником однієї із сторін виступала компанія GAI Group, супроводжувалась багатьма раундами консультацій та переговорів (включаючи публічні слухання, консультації з уповноваженими органами країн, які проводили розслідування), які в переважній більшості мали позитивний результат для клієнтів.

Завдяки ефективним торговим переговорам за участю компанії було укладено ряд успішних торговельних угод, які на прийнятних умовах забезпечували нашим клієнтам доступ на зовнішні ринки, що дало їм змогу зберегти свою традиційну нішу в країнах експорту.

Підходи до торгових переговорів, в яких приймає участь GAI Group базуються на багаторічному досвіді, постійних та ефективних особистих ділових стосунках з професіоналами в міжнародній торгівлі в Україні та різних країнах світу. Це дає нам змогу вирішувати проблемні питання у сфері міжнародної торгівлі на користь клієнтів, мінімізувати можливі втрати та збитки в разі виникнення проблем у зовнішньоекономічній діяльності компаній.

Ми робимо максимально можливим усунення ризиків втрати традиційних ринків збуту товарів, розробляємо з використанням національного та міжнародного законодавства і кращих юридичних практик, чіткий алгоритм ефективного захисту інтересів клієнта, як в приватних суперечках, так і на двосторонньому та багатосторонньому міждержавних рівнях.